poznaj nas

Pracownia Psychologiczna "Bliżej" w Toruniu to zespół psychologów oraz psychoterapeutów , którzy oferują psychoterapię,konsultacje psychologiczne oraz terapię par.
Zespół zdobywał swoje kwalifikacje m.in. w 4-letniej Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej organizowanej przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne.

Razem tworzymy miejsce, które skupia terapeutów psychodynamicznych, stale kształcących się i doskonalących swoje umiejętności poprzez udział w szkoleniach i konferencjach. Nasza praca jest sprawdzana podczas superwizji - są to spotkania, na których terapeuta prezentuje elementy swojej pracy w celu zapewnienia jej adekwatności i dostosowania do potrzeb pacjenta. Superwizja jest nieodzownym elementem pracy w zawodzie psychoterapeuty, wpisanym do kodeksu etycznego.

współpracujemy z:

Ośrodek Psychoterapii Psychodynamicznej Relacja w Poznaniu Ośrodek Psychoterapii Psychodynamicznej Piotr Miszewski w Bydgoszczy Polskie Stowarzyszenie Socjoterapeutów i Trenerów
Certyfikaty i dyplomy naszych terapeutów:

logo Polskiego Towarzystwa Psychologicznego
REKOMENDACJA TRENERSKA
POLSKIEGO TOWARZYSTWA
PSYCHOLOGICZNEGO
logo Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego
DYPLOM
KRAKOWSKIEGO CENTRUM
PSYCHODYNAMICZNEGO
logo Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego
DYPLOM
STUDIUM SOCJOTERAPII
I TRENINGU INTERPERSONALNEGO
Polskie Stowarzyszenie Socjoterapeutów i Trenerów
CERTYFIKAT SOCJOTERAPEUTY
POLSKIEGO STOWARZYSZENIA
SOCJOTERAPEUTÓW I TRENERÓW

Zespół Pracowni w Toruniu

Psycholog Paulina Kleczkowska Psycholog Aleksandra Miętek Psycholog Katarzyna Jakowska Psycholog Dariusz Ozimkiewicz Psycholog Magdalena Marzec