logo Pracowni Psychologicznej Bliżej
filia

Toruń

PRYWATNY OŚRODEK PSYCHOTERAPII

logo Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego
DYPLOM
KRAKOWSKIEGO CENTRUM
PSYCHODYNAMICZNEGO
logo Instytutu Psychologii Zdrowia
REKOMENDACJA TRENERSKA
POLSKIEGO TOWARZYSTWA
PSYCHOLOGICZNEGO

psychoterapia

oddzielacz

dla osób dorosłych

o nas

oddzielacz

nasze kwalifikacje, etyka

aktualności pracowni

08.09.2019

czytaj cały tekst »
5-6 września 2019: Konferencja Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej

Terapeuci Pracowni Bliżej uczestniczyli w konferencji, która odbyła się w Krakowie. Prelegenci z Polski, Kanady i Stanów Zjednoczonych mówili o terapii dzieci, młodzieży i młodych dorosłych. Tematem zainteresowania było rozumienie teoretyczne, diagnoza i metody leczenia. Ważnymi gościmi konferencji byli prof. Karin Ensink oraz prof. Frank Yeomans.
09.06.2019

czytaj cały tekst »
Miło nam poinformować, że terapeuci Pracowni uczestniczyli w II konferencji Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów

Konferencja odbyła się 8 czerwca w Bydgoszczy. Prelegenci omawiali swoje doświadczenia w pracy grupowej z dziećmi i młodzieżą a także swoje doświadczenia superwizyjne. Zostały zaprezentowane wyniki badań dotyczące socjoterapii a także dotyczące seksualności młodzieży. W konferencji uczestniczyło 150 osób z całego kraju, pokazuje to ogromne zapotrzebowanie na tego typu wydarzenia a także wskazuje na ogromne zaangażowanie socjoterapeutów w swoją pracę. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tak ciekawym wydarzeniu. W konferencji uczestniczyli Paulina Kleczkowska, Katarzyna Jakowska, Dariusz Ozimkiewicz oraz Magdalena Marzec.
20.09.2018

czytaj cały tekst »
VIII Sympozjum Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej

W dniach 15-16 września 2018 miało miejsce VIII Sympozjum PTPPd w Krakowie. Ważnym prelegentem był profesor Stephan Doering, znany psychoterapeuta psychodynamiczny. W wydarzeniu uczestniczyli psychoterapeuci z całej Polski, w tym toruńska Pracownia Psychologiczna Bliżej w pełnym składzie.
26.09.2017

czytaj cały tekst »
Konferencja: „ Psychodynamiczne leczenie zaburzeń u pacjentów z neurotyczną organizacją osobowości" w Krakowie

Psychoterapeuci pracowni w dniach 16-17 września 2017 uczestniczyli w konferencji organizowanej przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej pt. „Psychodynamiczne leczenie zaburzeń u pacjentów z neurotyczną organizacją osobowości". Konferencja poświęcona była pacjentom z osobowością o strukturze neurotycznej, rozumieniu tych pacjentów i efektywnym sposobie ich leczenia.

Znamienitymi gośćmi i głównymi prelegentami konferencji byli prof. Otto Kernberg oraz prof. Eve Caligor.

Po konferencji odbyły się dwudniowe superwizje.

Był to bardzo pouczający i inspirujący czas.
05.06.2017

czytaj cały tekst »
Konferencja poświęcona socjoterapii

W Bydgoszczy odbyła się I konferencja Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów. W organizację konferencji zaangażowana była Paulina Kleczkowska, a Magdalena Marzec wraz z Anną Kaczmarską-Pająk z Ośrodka Psychoterapii Psychodynamicznej Relacja wystąpiły na konferencji prezentując opis przypadku.
Wszystkich zainteresowanych pracą Stowarzyszenia zapraszamy na stronę www.pssit.pl

08.02.2017
czytaj cały tekst » Certyfikat socjoterapeuty PSSiT

Z przyjemnością informujemy, że nasza terapeutka - Pani Magdalena Marzec otrzymała certyfikat socjoterapeuty Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów.
Polskie Stowarzyszenie Socjoterapeutów i Trenerów - PSSiT - zrzesza specjalistów zajmujących się pracą socjoterapeutyczną czyli skierowaną do dzieci i młodzieży i trenerską - obejmującą swym oddziaływaniem osoby dorosłe. Stowarzyszenie działa na rzecz dbania o jakość i standardy pracy psychologów i innych praktyków świadczących usługi w wymienionych obszarach. Organizuje warsztaty i konferencje w celu szerzenia i systematyzowania wiedzy niezbędnej dla profesjonalnego działania.

25.01.2017
czytaj cały tekst » Serdecznie witamy na toruńskiej stronie Pracowni Psychologicznej BLIŻEJ

Jesteście Państwo na stronie filii toruńskiej Pracowni, która swoją działalność zapoczątkowała w Poznaniu w 2009 roku. Ideą Pracowni jest oferowanie psychoterapii przez psychoterapeutów o potwierdzonych kwalifikacjach, którzy stale pracują nad rozwojem zawodowym uczestnicząc w superwizjach a także szkoleniach i konferencjach.

Psycholog w Toruniu - poznaj nas Bliżej

Psychoterapia jest skuteczną formą pracy nad własną osobowością oraz nauki radzenia sobie z różnego typu problemami natury emocjonalnej. Wszystkich Państwa, którzy poszukują profesjonalnej psychoterapii w województwie kujawsko-pomorskim, zapraszamy do Pracowni Psychologicznej „Bliżej” w Toruniu. Nasza toruńska pracownia powstała w 2017 roku, jako filia działającej od 2009 roku pracowni w Poznaniu. Ośrodki pozostają w stałym kontakcie dbając o jakoś świadczonych usług.

W naszej pracowni w Toruniu działają psychologowie kierujący swoją ofertę do osób dorosłych i młodzieży. Prowadzimy psychoterapię, będącą pomocą dla Pacjentów z różnego typu trudnościami. Zespół zdobywał kwalifikacje między innymi w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej, prowadzonej przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne, placówka ta posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Praca naszego zespołu poddawana jest systematycznej superwizji, dzięki której psychoterapeuci pracowni dbają o prawidłowy przebieg kontaktu z Pacjentem.
współpracujemy z:

Ośrodek Psychoterapii Psychodynamicznej Relacja w Poznaniu Ośrodek Psychoterapii Psychodynamicznej Piotr Miszewski w Bydgoszczy Polskie Stowarzyszenie Socjoterapeutów i Trenerów
Certyfikaty i dyplomy naszych terapeutów:

logo Polskiego Towarzystwa Psychologicznego
REKOMENDACJA TRENERSKA
POLSKIEGO TOWARZYSTWA
PSYCHOLOGICZNEGO
logo Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego
DYPLOM
KRAKOWSKIEGO CENTRUM
PSYCHODYNAMICZNEGO
logo Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego
DYPLOM
STUDIUM SOCJOTERAPII
I TRENINGU INTERPERSONALNEGO
Polskie Stowarzyszenie Socjoterapeutów i Trenerów
CERTYFIKAT SOCJOTERAPEUTY
POLSKIEGO STOWARZYSZENIA
SOCJOTERAPEUTÓW I TRENERÓW

Zespół Pracowni w Toruniu

Psycholog Paulina Kleczkowska Psycholog Katarzyna Jakowska Psycholog Dariusz Ozimkiewicz Psycholog Magdalena Marzec