Kontakt z psychologiem w Poznaniu
ul. Sielawy 23/24

Najprościej skontaktować się z nami telefonicznie.
Gdy pracujemy mamy jednak wyłączone telefony.
Prosimy o cierpliwość, na pewno oddzwonimy.
Psycholog Katarzyna Grabiec
psychoterapia Poznań


tel. 604 166 671
k.grabiec@blizej.com.pl
Psycholog Tomasz Grabiec
psychoterapia Poznań


tel. 662 183 537
t.grabiec@blizej.com.pl

Psycholog Magdalena Krawiarz
psychoterapia Poznań


tel. 603 946 500
m.krawiarz@blizej.com.pl
Psycholog Katarzyna Lewczycka
psychoterapia Poznań


tel. 504 493 533
k.lewczycka@blizej.com.pl

Pracownia Psychologiczna BLIŻEJ

ul. Sielawy 23/24, Poznań


Jesteśmy również w Toruniu przy ul. Bydgoskiej 56/32

Jak do nas dojechać?

Dojazd:
  • Samochodem: Z ulicy Naramowickiej należy skręcić w ulicę Sielawy (przy Żabce), dojechać nią do samego końca (po prawej stronie znajduje się Hurtownia SHI) i skręcić w lewo w tymczasową drogę z płyt, która prowadzi na parking przed blokiem Sielawy 23 (miejsce postojowe nr 93). Auto można także zaparkować wzdłuż usiedlowej uliczki biegnącej równolegle do ulicy Sielawy (po jej lewej stronie). Alternatywnie można od ulicy Naramowickiej wjechać w ulicę Karpią i zaparkować przy blokach nr 17, 19, 21, 23, 25, 27, a następnie dojść uliczkami osiedlowymi do ulicy Sielawy.
  • Tramwajem: Tramwaje linii 3 oraz 10 - można wysiąść na przystanku Naramowice i skierować się w stronę ulicy Karpiej (przy Hotelu Naramowice), a następnie dojść nią do bloku Karpia 25 i tam skręcić w lewo, przejść uliczką osiedlową obok lokalu "Francuski Piesek" do samego końca, dochodząc tym samym do końcowego fragmentu ulicy Sielawy. Można także wysiąść na przystanku Osiedle Łokietka i stamtąd przejść obok sklepu Netto w stronę ulicy Sielawy i podążać nią do samego końca, do tymczasowej drogi z płyt.
  • Autobusem: Autobusy linii 146, 167, 169 i 911 zatrzymują się na przystanku Naramowice (tym samym, na którym zatrzymują się tramwaje - dojście stamtąd opisano powyżej). 167 i 911 zatrzymują się także na przystanku Sielawy - stamtąd można przejść obok kościoła, zejść schodami na plac z Biblioteką Raczyńskich, przejść obok niej i skręcić w prawo w ulicę Rubież, która ostatecznie prowadzi do ulicy Sielawy. Tam należy skręcić w lewo i podążać ulicą do samego końca, do tymczasowej drogi z płyt.


Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy BLIŻEJ Ciebie

Psycholog Katarzyna Grabiec Psycholog Tomasz Grabiec Psycholog Magdalena Krawiarz Psycholog Katarzyna Lewczycka