Paulina Mejsner

Paulina Mejsner terapeutka Somatic Experiencing
terapeutka Somatic Experiencing

psycholożka
OBECNIE NIE PRZYJMUJE PACJENTÓW
paulina.mejsner@gmail.com
Doświadczenie:

Jestem psycholożką, terapeutką Somatic Experiencing (SE) w trakcie 3 letniego kursu certyfikującego (metoda leczenia traumy i zaburzeń stresowych oparta na neurobiologicznych podstawach, która obejmuje pracę ze świadomością ciała), członkinią Polskiego Stowarzyszenia Somatic Experiencing, trenerką biznesu, autorką programów szkoleniowych i holistycznego programu regeneracyjnego „Czuły Wyjazd”. Obecnie kończę studia na kierunku psychologia na SWPS w Poznaniu. Jestem entuzjastką pracy z ludźmi grupowo i indywidualnie. Pomagam swoim klientom odzyskać kontrolę nad własnym życiem i pokonać ograniczenia, które są narzucane przez trudne sytuacje życiowe.

Zajmuję się prowadzeniem terapii indywidualnej osób dorosłych, gdzie w atmosferze akceptacji i uważności towarzyszę i wspieram w procesie terapeutycznym. Pracuję z konkretnymi zaburzeniami post-traumatycznymi związanymi z traumą szokową (upadki i zranienia, wypadki komunikacyjne, procedury medyczne, nadużycia seksualne, przemoc, katastrofy naturalne, topienie, duszenie). Pracuję również z traumami okresu rozwojowego, urazami psychicznymi i emocjonalnymi (w tym z byciem świadkiem zdarzeń traumatycznych).

W swojej pracy zajmuję się również późnymi następstwami traumy manifestującymi się w przewlekłych zaburzeniach (problemy w relacjach z innymi, poczucie braku satysfakcji z życia, zaburzenia psychosomatyczne, nieradzenie sobie ze stresem, brak poczucia własnej wartości, przewlekła depresja, uogólniony ból czy wiele innych symptomów i syndromów). Moją pracę poddaje systematycznej superwizji.

Kwalifikacje:

  • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej Uniwersytet Humanistyczno-Społeczny, kierunek Psychologia
  • Warsztat wprowadzający w metodę Somatic Experiencing (SE - INTRO)
  • 3-letnia Szkoła Terapii Somatic Experiencing (Pracownia Psychoedukacji i Terapii Plus PTP, Wrocław)
  • Roczna Szkoła Trenerów Biznesu (Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, Warszawa)
  • Instruktor Pilates I i II stopień na poziomie rozszerzonym Pilates Core MT
  • Certyfikowany konsultant DISC D3.
Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy BLIŻEJ Ciebie

Psycholog Katarzyna Grabiec Psycholog Tomasz Grabiec Psycholog Magdalena Krawiarz Psycholog Katarzyna Lewczycka