rekomendacje

Pracownia Psychologiczna "Bliżej" zrealizowała dla Fundacji Wspierania Organizacji Pozarządowych prowadzącej Wrocławskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3 treningi twórczości dla przedstawicieli organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z terenu aglomeracji wrocławskiej.

Jeśli treningi twórczości to tylko z "Bliżej". Nic dodać, nic ująć. Po - le - ca - my !!!!!
Fundacja "UMBRELLA" / Wrocław
Współpracowaliśmy z Pracownią Psychologiczną Bliżej przy realizacji projektów unijnych oraz szkoleń biznesowych. Trenerzy Pracowni dali się poznać jako profesjonaliści z sercem. Zawsze cieszy nas współpraca z ludźmi, którzy lubią swoją pracą i z pełnym zaangażowaniem dbają o jej najwyższy poziom. Pracownię Psychologiczną Bliżej tworzą specjaliści godni zaufania.
Neo Consulting & Investment Sp. z o.o.
Pracownia Psychologiczna "Bliżej" przygotowała dla naszej gminy projekt unijny "Profesjonalna Szkoła Opieki nad Dzieckiem" Nr: PO KL.06.03.00-30-008/10. Realizacja projektu przebiegała bardzo sprawnie i dzięki współpracy udało się osiągnąć wszystkie zakładane cele.
Życzymy Pracowni "Bliżej" dalszych sukcesów i szczerze polecamy jej usługi.
Danuta Kiziorek / Zastępca Dyrektora
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czerwonaku
Pracownia Psychologiczna "Bliżej" zrealizowała dla nas następujące szkolenia:
  • "Kreatywność – jak rozwijać twórcze myślenie u dzieci."
  • "Pomoc w przezwyciężeniu nieśmiałości u dzieci."
  • "Stres w zawodzie nauczyciela przedszkolnego. Metody radzenia sobie ze stresem, techniki relaksacji."
  • "Style przywiązania u dzieci przedszkolnych. Skuteczne metody oddziaływań wychowawczych."
  • "Budowanie poczucia własnej wartości dziecka."
Cenimy sobie szkolenia z "Bliżej" przede wszystkim za ich praktyczny wymiar. Oprócz niezbędnej wiedzy teoretycznej trenerzy dzielą się swoim doświadczeniem zawodowym oraz udzielają rzetelnych i szczerych odpowiedzi na zadawane im pytania. Polecamy!
Urszula Pańczak / Dyrektor Przedszkola nr 115
w Poznaniu "Sportowa Drużyna"
Warsztat z autoprezentacji z "Bliżej" zdopingował nasz zespół do odważniejszego prezentowania siebie! Mieliśmy też okazję poznać kilka bardzo ciekawych koncepcji z zakresu Analizy Transakcyjnej, co pozwoliło nam poodkrywać siebie zarówno w kontakście zawodowym jak i osobistym.
Warsztat był bardzo ciekawym i uczącym doświadczeniem. Polecamy!
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czerwonaku
Pracownia Psychologiczna "Bliżej" zrealizowała na terenie gminy Kostrzyn projekt unijny "Bliżej siebie, bliżej innych" PO KL .07.03.00-30-251/09. Projekt objął swoimi działaniami naszych podopiecznych: osoby niepełnosprawne i ich opiekunów, którzy uczestniczyli w warsztatach rozwoju osobistego. Nasi podopieczni poznali nowe sposoby radzenia sobie w sytuacjach trudnych, mieli okazję podzielić się swoimi doświadczeniami, poznać ludzi w podobnej sytuacji życiowej, mogli zobaczyć, że nie są sami.
Bardzo dziękujemy "Bliżej" za tę inicjatywę.
Agnieszka Piasecka / Kierownik
Ośrodek Pomocy Społecznej w Kostrzynie
Zaświadczamy, że trenerzy Pracowni Psychologicznej "Bliżej" przez dwa lata współpracowali z Akademią Nauki w Poznaniu, realizując liczne warsztaty dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Poprzez swoje zaangażowanie, a przede wszystkim profesjonalizm przyczynili się do umacniania dobrej opinii naszej firmy wśród odbiorców szkoleń. Polecamy Pracownię Psychologiczną "Bliżej" jako rzetelnego i uczciwego partnera.
Akademia Nauki / Poznań
Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy BLIŻEJ Ciebie

Psycholog Katarzyna Grabiec Psycholog Tomasz Grabiec Psycholog Magdalena Krawiarz Psycholog Katarzyna Lewczycka