pomoc psychologiczna Poznań

Ciekawe jest to w jaki sposób ktoś, kto odwiedza gabinet psychoterapeuty opowiada swoją historię:
czasem natłokiem słów, czasem milczeniem, czasem uściskiem ręki, a czasem wzrokiem wbitym w przestrzeń. Każda z tych historii jest fascynująca, a najpiękniejsze jest w nich to,
że nigdy nie zdarzają się dwie podobne do siebie opowieści.

Efekty terapii potrafią być zdumiewające. Zdarza się, że pracując nad jednym problemem, pacjent zaczyna lepiej czuć się też w innych obszarach. Nagle przestają pojawiać się bóle głowy, bóle brzucha, rodzina staje się radośniejsza, poprawia się… wygląd lub zmienia się styl ubierania.

W wyniku terapii ludzie zaczynają nareszcie spać głębokim snem, udaje się im doczekać upragnionego dziecka… Ludzie w trakcie terapii zmieniają się, rozkwitają, stają się bardziej czuli, ciepli, refleksyjni i wrażliwi, a bycie obserwatorem tych zmian jest jednym z najpiękniejszych prezentów tego zawodu.
Jeśli:
  • przez większość czasu czujesz złość, smutek lub strach,
  • czujesz, że nie panujesz nad swoimi uczuciami lub wprost przeciwnie, nie jesteś w stanie do nich dotrzeć,
  • odczuwasz trudność w kontakcie z drugim człowiekiem,
  • masz problem w kontakcie z samym sobą,
  • przeżywasz kryzys emocjonalny,
  • odczuwasz trudności natury seksualnej,
  • chciałbyś lepiej poznać siebie,
to możesz zgłosić się do nas.

W Pracowni Psychologicznej "Bliżej"

oferujemy szeroko rozumianą pomoc psychologiczną dla osób, które przeżywają różnego rodzaju trudności natury psychicznej. Pomoc ta jest dopasowywana do konkretnego problemu i może przybrać postać konsultacji psychologicznej, psychoterapii, terapii par. Bez względu jednak na formę pomocy psychologicznej, jej nadrzędnym celem jest dobro człowieka i jego zdrowie.

Kwalifikacje psychoterapeutów oraz kontakt - kliknij
Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy BLIŻEJ Ciebie

Psycholog Katarzyna Grabiec Psycholog Marta Karbowa-Płowens Psycholog Maria Stefańska Psycholog Monika Jańczak Psycholog Magdalena Krawiarz Psycholog Tomasz Grabiec Psycholog Natalia Rucińska-Wojtkowiak Psycholog Magdalena Nowojska